O nas

O nas

Sklep firmowy „Piramida" Teofilów S.A.

 

Sklep internetowy z dzianinami sprzedaje wyłącznie dzianiny wyprodukowane w naszym zakładzie.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie dzianiny jak: dresówka, tkaniny bawełniane, bawełna dla dzieci, dzianina bawełniana drukowana, wiskoza, single jersey, 

 

Teofilów” S.A. to firma mogąca się pochwalić ponad 40-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży dzianin z maszyn okrągłych, a jej historia wiąże się nierozłącznie z historią miasta, w którym istnieje i działa.

W obecnej formie prawnej „Teofilów” Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi przy ul. Szparagowej 6/8, działa od 1 lipca 1999r, kiedy to nastąpiła komercjalizacja firmy jako przedsiębiorstwa państwowego.

Systematyczna modernizacja parku maszynowego, to jeden z najważniejszych czynników sukcesu firmy, która w latach 80-tych XX wieku zapoczątkowała przerób surowców naturalnych, a z początkiem XXI wieku przerób nowoczesnych przędz z najwyższej półki, dających możliwości wzbogacenia oferty o bardzo szeroki asortyment modnych i nowoczesnych dzianin wysokiej jakości.

 

Prawnie chronione hasło „NAJLEPSZE POLSKIE DZIANINY”, stanowią w Polsce wraz z logo „TEOFILÓW”, symbol najwyższej jakości dzianin, który jest dodatkowo uwiarygodniony posiadanymi certyfikatami takimi jak:

 

  • Öko-Tex Standard 100

  • Bezpieczny dla niemowląt

  • Bezpieczny dla dziecka

  • Przyjazny dla człowieka